Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
191.65 m2
Cena za m2
8 296 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Twórcza
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
12 225 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Żuromińska
2 000 000 PLN
10 pokoje
| 350 m2
| 5 714 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
5 714 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
5 780 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Czysta
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
385 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
3 208 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Kard. S. Wyszyńskiego
365 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.54 m2
Cena za m2
7 082 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jedności
456 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
9 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Jagiellońskie
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88.07 m2
Cena za m2
13 058 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.91 m2
Cena za m2
19 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
3 586 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Turystyczna
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
9 611 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce ul. Karczówkowska
819 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
5 460 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki ul. Poznańska
1 445 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
195.15 m2
Cena za m2
7 405 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki ul. Polna
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
10 435 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Przeskok
1 970 000 PLN
6 pokoje
| 130 m2
| 15 154 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Grabiszyn ul. Ojca Beyzyma
1 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
15 154 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Grabiszyn ul. Ojca Beyzyma
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 125 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Jana III Sobieskiego
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
3 125 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Jana III Sobieskiego
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.30 m2
Cena za m2
13 644 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Zachodnia
965 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
4 825 PLN
OPOLSKIE nyski ul. Kossaka
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 188 m2
| 10 372 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
10 372 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Jałowcowa
2 950 000 PLN
4 pokoje
| 122.70 m2
| 24 042 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
122.70 m2
Cena za m2
24 042 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
790 000 PLN
4 pokoje
| 66.30 m2
| 11 916 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Feliksa Nowowiejskiego
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej