Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 485 000 PLN
3 pokoje
| 75.05 m2
| 19 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
1 485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.05 m2
Cena za m2
19 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
2 405 PLN
ŚLĄSKIE myszkowski ul. Porajska
1 200 000 PLN
3 pokoje
| 49 m2
| 24 490 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Jana Matejki
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
24 490 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Jana Matejki
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
355 m2
Cena za m2
7 042 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Meteorytowa
690 000 PLN
3 pokoje
| 54.40 m2
| 12 684 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
12 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
11 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Toruńska
249 000 PLN
4 pokoje
| 106.60 m2
| 2 336 PLN/m2
OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski Koźle ul. Stefana Żeromskiego
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.60 m2
Cena za m2
2 336 PLN
729 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 419 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Międzyborska
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 419 PLN
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.20 m2
Cena za m2
9 313 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Oświecenia
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.25 m2
Cena za m2
13 561 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Górczewska
3 300 PLN
2 pokoje
| 45.60 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.60 m2
Cena za m2
72 PLN
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
2 252 PLN
WIELKOPOLSKIE rawicki Sarnowa rynek Sarnowski
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
12 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pabla Nerudy
4 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
471 m2
Cena za m2
9 321 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
72.90 m2
Cena za m2
4 102 PLN
WIELKOPOLSKIE rawicki ul. gen. Józefa Hallera
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 750 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki
589 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 15 919 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 919 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
43
Powierzchnia
545 m2
Cena za m2
1 743 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Wolności
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.30 m2
Cena za m2
7 535 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Legnica ul. Wileńska
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
9 505 PLN
ŚLĄSKIE Tychy Żwaków ul. Żorska
660 000 PLN
2 pokoje
| 37.40 m2
| 17 647 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Londyńska
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.40 m2
Cena za m2
17 647 PLN
530 000 PLN
1 pokoje
| 21.57 m2
| 24 571 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. gen. Władysława Andersa
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21.57 m2
Cena za m2
24 571 PLN
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej