Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
146 m2
Cena za m2
12 322 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Błękitna
595 000 PLN
1 pokoje
| 27.22 m2
| 21 859 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.22 m2
Cena za m2
21 859 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
730 000 PLN
3 pokoje
| 75.28 m2
| 9 697 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.28 m2
Cena za m2
9 697 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
480 000 PLN
2 pokoje
| 53.75 m2
| 8 930 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.75 m2
Cena za m2
8 930 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
607 000 PLN
2 pokoje
| 36.47 m2
| 16 644 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Tadeusza Makowskiego
607 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.47 m2
Cena za m2
16 644 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Tadeusza Makowskiego
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
2 200 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 13 750 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
13 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
16 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.40 m2
Cena za m2
13 351 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Sulmierzycka
939 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
339.10 m2
Cena za m2
2 770 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Grunwaldzka
620 000 PLN
1 pokoje
| 32.10 m2
| 19 315 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.10 m2
Cena za m2
19 315 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
359 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
6 832 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Ignacego Paderewskiego
609 000 PLN
3 pokoje
| 54.99 m2
| 11 075 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.99 m2
Cena za m2
11 075 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
4 444 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki ul. Tadeusza Kościuszki
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.79 m2
Cena za m2
14 093 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Zapustna
5 821 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
1110.24 m2
Cena za m2
5 243 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski
429 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.20 m2
Cena za m2
8 071 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
665 000 PLN
1 pokoje
| 34.71 m2
| 19 159 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Jerzego Waszyngtona
665 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.71 m2
Cena za m2
19 159 PLN
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47.15 m2
| 23 330 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
23 330 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
14 930 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Wrocławska
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej