Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.60 m2
Cena za m2
7 827 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kręta
3 490 000 PLN
7 pokoje
| 334.89 m2
| 10 421 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
334.89 m2
Cena za m2
10 421 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
439 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 11 865 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
11 865 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
440 000 PLN
2 pokoje
| 35.71 m2
| 12 321 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Zawady ul. Stanisława Małachowskiego
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.71 m2
Cena za m2
12 321 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Zawady ul. Stanisława Małachowskiego
1 500 000 PLN
3 pokoje
| 107.10 m2
| 14 006 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Mikołaja Kopernika
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
107.10 m2
Cena za m2
14 006 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Mikołaja Kopernika
689 000 PLN
4 pokoje
| 64.90 m2
| 10 616 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Osiedle Wichrowe Wzgórze
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64.90 m2
Cena za m2
10 616 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Osiedle Wichrowe Wzgórze
2 000 000 PLN
4 pokoje
| 137 m2
| 14 599 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
137 m2
Cena za m2
14 599 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
287 m2
Cena za m2
26 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Trzmiela
599 000 PLN
3 pokoje
| 69.10 m2
| 8 669 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Ignacego Posadzego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
8 669 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Ignacego Posadzego
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
2 136 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Wiatraczna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
5 974 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Obornicka
669 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.50 m2
Cena za m2
3 570 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Malinowa
1 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.10 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Górczyńska
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
10 538 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.44 m2
Cena za m2
5 301 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Zwycięstwa
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
48 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Nikiszowiec ul. Szopienicka
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.62 m2
Cena za m2
5 757 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Wysoka
343 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.97 m2
Cena za m2
5 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Białostocka
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.40 m2
Cena za m2
5 182 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze ul. ks. Konstantego Damrota
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
15 714 PLN
POMORSKIE Gdynia Orłowo ul. Świętopełka
690 000 PLN
3 pokoje
| 44.90 m2
| 15 367 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
15 367 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
16 575 PLN
POMORSKIE Sopot ul. Henryka Sienkiewicza
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
262 m2
Cena za m2
4 542 PLN
MAZOWIECKIE płocki ul. Płocka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej