Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.80 m2
Cena za m2
23 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Orla
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
999 000 PLN
2 pokoje
| 50.90 m2
| 19 627 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Nowe Miasto ul. Sapieżyńska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
19 627 PLN
599 000 PLN
1 pokoje
| 36.63 m2
| 16 353 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.63 m2
Cena za m2
16 353 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
620 000 PLN
2 pokoje
| 40.80 m2
| 15 196 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Jana III Sobieskiego
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.80 m2
Cena za m2
15 196 PLN
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
585 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 18 871 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
18 871 PLN
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Goplańska
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 25 980 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
25 980 PLN
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
7 095 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
1 200 000 PLN
6 pokoje
| 270 m2
| 4 444 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Konstantego Budkiewicza
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
4 444 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Konstantego Budkiewicza
2 465 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
8 217 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.30 m2
Cena za m2
61 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Centrum C
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 88 m2
| 15 795 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. bp. Albina Małysiaka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88 m2
Cena za m2
15 795 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. bp. Albina Małysiaka
599 000 PLN
3 pokoje
| 49.90 m2
| 12 004 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Piotra Stachiewicza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.90 m2
Cena za m2
12 004 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Piotra Stachiewicza
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
138 m2
Cena za m2
6 486 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68.38 m2
Cena za m2
18 280 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowy Świat ul. Felicjanek
1 360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
17 436 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Karmelicka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej