Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.44 m2
Cena za m2
21 869 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Kościelna
699 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.1 m2
Cena za m2
18 841 PLN
Mazowieckie Warszawa Wola Żelazna
485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.67 m2
Cena za m2
6 961 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Gwiezdna
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
279 m2
Cena za m2
10 032 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Lipowa
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
5 780 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
14 242 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kaukaska
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
9 771 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec os. Dębina
476 000 PLN
3 pokoje
| 52.90 m2
| 8 998 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
476 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.90 m2
Cena za m2
8 998 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 800 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radowita
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.71 m2
Cena za m2
4 447 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Adama Mickiewicza
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
7 883 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Kanałowa
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kościelna
11 900 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.80 m2
Cena za m2
12 391 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.50 m2
Cena za m2
6 383 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.86 m2
Cena za m2
4 434 PLN
WIELKOPOLSKIE gostyński
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
37 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Jaworowa
259 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
6 733 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Licealna
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
14 151 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Las Wolski ul. Za Skłonem
589 000 PLN
3 pokoje
| 56.50 m2
| 10 425 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Józefa Wybickiego
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
10 425 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Józefa Wybickiego
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
390.60 m2
Cena za m2
2 023 PLN
POMORSKIE kwidzyński
879 000 PLN
3 pokoje
| 60.20 m2
| 14 601 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Morena Piecki-Migowo ul. Myśliwskie Wzgórze
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej