Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
521 640 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.26 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto
2 988 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
0 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Skwierzyńska
1 100 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.78 m2
Cena za m2
14 142 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.35 m2
Cena za m2
5 044 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jagiellońska
351 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.10 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto
395 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.24 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 484 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Osowska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.50 m2
Cena za m2
9 693 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Szamotulska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.95 m2
Cena za m2
8 321 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Osiedle Słoneczna
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.43 m2
Cena za m2
16 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.30 m2
Cena za m2
14 459 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
9 929 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Międzyborska
875 000 PLN
3 pokoje
| 44.31 m2
| 19 747 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.31 m2
Cena za m2
19 747 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90.48 m2
Cena za m2
9 383 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. św. Trójcy
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
8 108 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Łużycka
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
5 238 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
5 000 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Węgorzewska
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
41.01 m2
Cena za m2
7 047 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Gdańska
855 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.40 m2
Cena za m2
12 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Duchacka ul. Gołaśka
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
219.48 m2
Cena za m2
5 012 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
825 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 13 095 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Wojciecha Bogusławskiego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
13 095 PLN
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
19 800 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej