Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
391.78 m2
Cena za m2
3 318 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański ul. Zielona
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.37 m2
Cena za m2
8 761 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Długa
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
920 000 PLN
5 pokoje
| 194.03 m2
| 4 742 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.03 m2
Cena za m2
4 742 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
449 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 12 135 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
12 135 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
350 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 6 162 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Giżynek ul. Władysława Broniewskiego
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
6 162 PLN
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
7 589 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Grobla
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Albertyńskie
1 898 000 PLN
5 pokoje
| 188.65 m2
| 10 061 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
1 898 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188.65 m2
Cena za m2
10 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
235 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.76 m2
Cena za m2
5 026 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Żwirki i Wigury
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 44.60 m2
| 29 126 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Walecznych
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
29 126 PLN
4 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
5 188 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski
3 450 000 PLN
5 pokoje
| 121.36 m2
| 28 428 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jana Styki
3 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.36 m2
Cena za m2
28 428 PLN
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.46 m2
Cena za m2
19 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Nowolipki
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
178.30 m2
Cena za m2
5 883 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Perłowa
815 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.61 m2
Cena za m2
14 924 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chłodna
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
14 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
459 000 PLN
3 pokoje
| 62.80 m2
| 7 309 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Marcina Radockiego
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.80 m2
Cena za m2
7 309 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Marcina Radockiego
699 000 PLN
1 pokoje
| 55.14 m2
| 12 677 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
55.14 m2
Cena za m2
12 677 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
19 028 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bachmacka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej