Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
13 442 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Telimeny
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
14 884 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Hawajska
849 000 PLN
3 pokoje
| 77.80 m2
| 10 913 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn al. Aleja Wojska Polskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.80 m2
Cena za m2
10 913 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn al. Aleja Wojska Polskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
899 000 PLN
3 pokoje
| 66.30 m2
| 13 560 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Jana Blatona
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.30 m2
Cena za m2
13 560 PLN
9 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Zimorodka
2 860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
7 730 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Przewodowa
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.32 m2
Cena za m2
36 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Międzyblokowa
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
3 916 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Modlińska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ks. Ottona Wittenberga
1 700 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 18 085 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Międzynarodowa
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 PLN
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
700 m2
Cena za m2
2 214 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
540 000 PLN
1 pokoje
| 33.40 m2
| 16 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.40 m2
Cena za m2
16 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
1 400 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.15 m2
Cena za m2
16 837 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ku Rzece
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
9 688 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Szkolna
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
2 333 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Goździkowa
749 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.5 m2
Cena za m2
15 443 PLN
Mazowieckie Warszawa Włochy Aleja Krakowska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
163 m2
Cena za m2
3 190 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE żniński ul. Spółdzielcza
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.15 m2
Cena za m2
11 463 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Czechosłowacka
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
218.10 m2
Cena za m2
7 703 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Przesmyk
950 000 PLN
4 pokoje
| 84.60 m2
| 11 229 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Henryka Siemiradzkiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.60 m2
Cena za m2
11 229 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Henryka Siemiradzkiego
849 000 PLN
4 pokoje
| 108.50 m2
| 7 825 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Mieczysława Niedziałkowskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
108.50 m2
Cena za m2
7 825 PLN
547 000 PLN
2 pokoje
| 49.70 m2
| 11 006 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Józefa Poniatowskiego
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej