Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
49 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Pogodna
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
56 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
21 154 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Chmielna
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
79.60 m2
Cena za m2
6 646 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Alojzego Felińskiego
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.17 m2
Cena za m2
19 242 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Korzenna
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 881 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Filmowa
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.77 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Wierzbowa
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 113.8 m2
| 12 214 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 390 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.8 m2
Cena za m2
12 214 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 059 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.60 m2
Cena za m2
14 389 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kolorowa
839 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 13 254 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
13 254 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
453 125 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.25 m2
Cena za m2
12 500 PLN
ŁÓDZKIE Skierniewice ul. Prymasowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.85 m2
Cena za m2
11 395 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Galileusza
3 200 PLN
3 pokoje
| 64.50 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.50 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
245 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.60 m2
Cena za m2
5 889 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Częstochowska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
14 872 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Elbląska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
14 955 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Czeladnicza
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
246 m2
Cena za m2
8 126 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Rycerska
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.23 m2
Cena za m2
5 874 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
1 599 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 7 995 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Marii Skłodowskiej-Curie
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
7 995 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Marii Skłodowskiej-Curie
1 199 631 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.79 m2
Cena za m2
16 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Santocka
1 199 631 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.79 m2
Cena za m2
16 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Santocka
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.65 m2
Cena za m2
11 805 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Zamkowa
569 760 PLN
3 pokoje
| 68 m2
| 8 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
569 760 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
8 379 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej