Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.90 m2
Cena za m2
11 907 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Dekerta
1 149 000 PLN
3 pokoje
| 76.91 m2
| 14 940 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.91 m2
Cena za m2
14 940 PLN
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
4 495 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Jana Karnowskiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.10 m2
Cena za m2
11 257 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rycerska
259 000 PLN
2 pokoje
| 45.22 m2
| 5 728 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.22 m2
Cena za m2
5 728 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.08 m2
Cena za m2
14 735 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Bohaterów Września
1 771 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
19 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wilcza
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
33 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Parkowa
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.15 m2
Cena za m2
15 363 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Żytnia
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.80 m2
Cena za m2
11 842 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Raszyńska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.40 m2
Cena za m2
7 763 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. ks. Stanisława Staszica
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.32 m2
Cena za m2
21 505 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
1 375 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki ul. Dąbrowska
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
8 571 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Moździerzy
579 000 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 16 576 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów al. Aleja Jerzego Waszyngtona
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
16 576 PLN
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
228 m2
Cena za m2
7 851 PLN
PODLASKIE sejneński
750 000 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 8 929 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Bolesława Chrobrego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
8 929 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Bolesława Chrobrego
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
4 271 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Kazimierza Wielkiego
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 833 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Brzozówko
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
2 071 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Pocztowa
634 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 489 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łojewska
765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej