Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 680 000 PLN
6 pokoje
| 160 m2
| 10 500 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
10 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Karola Szymanowskiego
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
2 462 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Kaliska
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.94 m2
Cena za m2
8 061 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. ks. Józefa Niedzieli
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.50 m2
Cena za m2
13 604 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ogrody ul. Szamotulska
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
2 500 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
6 467 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Władysława Jagiełły
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.69 m2
Cena za m2
4 754 PLN
ŚLĄSKIE będziński
320 000 PLN
2 pokoje
| 31.74 m2
| 10 082 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Władysława Sikorskiego
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.74 m2
Cena za m2
10 082 PLN
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.81 m2
Cena za m2
13 062 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Umińskiego
299 000 PLN
3 pokoje
| 59.90 m2
| 4 992 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Kazimierza Szmidta
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
4 992 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Kazimierza Szmidta
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.80 m2
Cena za m2
8 346 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Goleszowska
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
349 m2
Cena za m2
3 438 PLN
ŚLĄSKIE Tychy ul. Sosnowa
539 900 PLN
2 pokoje
| 50.70 m2
| 10 649 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań inne Most Królowej Jadwigi
539 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
10 649 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań inne Most Królowej Jadwigi
599 400 PLN
3 pokoje
| 59.90 m2
| 10 007 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
599 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
10 007 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
159.60 m2
Cena za m2
9 085 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
1 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
231.48 m2
Cena za m2
6 890 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Adama Skałkowskiego
950 000 PLN
pokoje
| 190 m2
| 5 000 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
5 000 PLN
2 300 000 PLN
4 pokoje
| 114.34 m2
| 20 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleja Niepodległości
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114.34 m2
Cena za m2
20 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleja Niepodległości
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.50 m2
Cena za m2
8 325 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Streicha
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
137.50 m2
Cena za m2
5 738 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Borówkowa
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
261.79 m2
Cena za m2
5 726 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Długa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.90 m2
Cena za m2
11 907 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Dekerta
1 149 000 PLN
3 pokoje
| 76.91 m2
| 14 940 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.91 m2
Cena za m2
14 940 PLN
POMORSKIE Gdynia Karwiny ul. Stanisławy Fleszarowej-Muskat
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej