Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.78 m2
Cena za m2
14 827 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
319 000 PLN
3 pokoje
| 66.02 m2
| 4 832 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Stołczyn ul. Nad Odrą
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.02 m2
Cena za m2
4 832 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Stołczyn ul. Nad Odrą
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
680 m2
Cena za m2
9 557 PLN
WIELKOPOLSKIE kaliski
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
17 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Chełmska
790 600 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 16 821 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Jana Pawła Woronicza
790 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
16 821 PLN
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.43 m2
Cena za m2
12 691 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kliny ul. Soroki
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
13
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
3 975 PLN
MAŁOPOLSKIE gorlicki
999 000 PLN
2 pokoje
| 51.59 m2
| 19 364 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Armii Ludowej
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.59 m2
Cena za m2
19 364 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Armii Ludowej
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40.70 m2
Cena za m2
4 644 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Nowy Bytom ul. Chorzowska
15 800 000 PLN
7 pokoje
| 1240 m2
| 12 742 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Mariana Adamkiewicza
15 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
1240 m2
Cena za m2
12 742 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Mariana Adamkiewicza
490 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
45.67 m2
Cena za m2
10 737 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński
490 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
10 090 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński
1 079 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
21 600 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kamienna
5 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
263.20 m2
Cena za m2
22 606 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
8 250 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąb ul. Złota
568 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.44 m2
Cena za m2
17 509 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Wolska
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.27 m2
Cena za m2
9 065 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty al. Pasjonistów
825 000 PLN
3 pokoje
| 68.90 m2
| 11 974 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.90 m2
Cena za m2
11 974 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Mieczysława Wolfkego
300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.65 m2
Cena za m2
6 167 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Giszowiec
1 554 246 PLN
10 pokoje
| 364.01 m2
| 4 270 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Leszczyńska
1 554 246 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
364.01 m2
Cena za m2
4 270 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Leszczyńska
540 000 PLN
1 pokoje
| 32.70 m2
| 16 514 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Karola Darwina
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.70 m2
Cena za m2
16 514 PLN
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
398.01 m2
Cena za m2
3 693 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Folwarczna
419 000 PLN
3 pokoje
| 59.60 m2
| 7 030 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Józefowiec ul. ks. Piotra Ściegiennego
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej