Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 150 000 PLN
4 pokoje
| 85.60 m2
| 13 435 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.60 m2
Cena za m2
13 435 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
500 000 PLN
1 pokoje
| 43.27 m2
| 11 555 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Borek al. gen. Józefa Hallera
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.27 m2
Cena za m2
11 555 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Borek al. gen. Józefa Hallera
20 000 PLN
7 pokoje
| 300 m2
| 67 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wąchocka
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wąchocka
2 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
11 424 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Parkowa
298 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 6 208 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
6 208 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
6 495 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Górna
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
14 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wiolinowa
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
5 179 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Generała Wysockiego
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
22 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Hoża
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
9 018 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki ul. Mikołaja Kopernika
940 000 PLN
3 pokoje
| 95.52 m2
| 9 841 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Wojciecha Cybulskiego
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
95.52 m2
Cena za m2
9 841 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Wojciecha Cybulskiego
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.62 m2
Cena za m2
11 359 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Raszyn ul. Raszyńska
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński os. Osiedle Przyjazne
388 800 PLN
2 pokoje
| 47.90 m2
| 8 117 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
388 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.90 m2
Cena za m2
8 117 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 170 m2
| 7 353 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Zdzisława Hierowskiego
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
7 353 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Zdzisława Hierowskiego
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
8 844 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Paprotek
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
4 417 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Ratuszowa
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
3 470 PLN
MAŁOPOLSKIE olkuski ul. Przymiarki
895 000 PLN
3 pokoje
| 56.65 m2
| 15 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Cieszyńska
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.65 m2
Cena za m2
15 799 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Cieszyńska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.93 m2
Cena za m2
16 697 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Powsińska
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
6 396 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Łagiewniki ul. Sowia
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
7 411 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Gdańska
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej