Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
4 766 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice ul. Nastolatków
545 000 PLN
2 pokoje
| 51.80 m2
| 10 521 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Kazimierza Jarochowskiego
545 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.80 m2
Cena za m2
10 521 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Kazimierza Jarochowskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
285 m2
Cena za m2
4 175 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Ferdynanda Maissa
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
11 635 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Szwoleżerów
1 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
34 PLN
ŚLĄSKIE Bytom Rozbark ul. Chorzowska
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
246 m2
Cena za m2
4 467 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Śmigielska
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 200 000 PLN
6 pokoje
| 295 m2
| 10 847 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Przewodowa
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
10 847 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Miedzeszyn ul. Przewodowa
2 950 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 47 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Aleksandra Gabszewicza
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
47 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Aleksandra Gabszewicza
1 048 950 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 16 650 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Dantego Alighieri
1 048 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
16 650 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Dantego Alighieri
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
13
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
832 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Jana Kilińskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.13 m2
Cena za m2
11 206 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Huberta
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117.26 m2
Cena za m2
4 682 PLN
DOLNOŚLĄSKIE jaworski
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz
305 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.46 m2
Cena za m2
5 308 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Armii "Poznań"
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.70 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
377.70 m2
Cena za m2
3 704 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Piotra Wysockiego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.03 m2
Cena za m2
13 367 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Arki Bożka
740 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
195 m2
Cena za m2
3 797 PLN
ŁÓDZKIE zgierski Rudunki ul. Przedwiośnie
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
17 122 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
1 150 000 PLN
4 pokoje
| 85.60 m2
| 13 435 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej