Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
7 167 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Armii Krajowej
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
108.89 m2
Cena za m2
3 398 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Centrum ul. Powstańców
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.20 m2
Cena za m2
6 886 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory ul. Odrowążów
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
3 109 PLN
LUBELSKIE łukowski Gułów
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
9 286 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Hetmańska
470 000 PLN
3 pokoje
| 61.44 m2
| 7 650 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Aleja Niepodległości
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.44 m2
Cena za m2
7 650 PLN
715 000 PLN
2 pokoje
| 41.08 m2
| 17 405 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.08 m2
Cena za m2
17 405 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Szymanowskiego
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
4 545 PLN
WIELKOPOLSKIE krotoszyński ul. Chopina
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.45 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Odrzańska
1 014 675 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.15 m2
Cena za m2
17 755 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
1 427 626 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
93.14 m2
Cena za m2
19 900 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
854 172 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.14 m2
Cena za m2
19 800 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
992 075 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.69 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
7 538 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Zmartwychwstańców
649 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
214.48 m2
Cena za m2
3 028 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
620 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
12 917 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Szubińska
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 333 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
635 000 PLN
2 pokoje
| 67.50 m2
| 9 407 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Grabowo pl. Matki Teresy z Kalkuty
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.50 m2
Cena za m2
9 407 PLN
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
309 m2
Cena za m2
4 822 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
3 495 PLN
WIELKOPOLSKIE złotowski
649 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.80 m2
Cena za m2
10 689 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kurdwanów ul. Jakuba Bojki
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
449 m2
Cena za m2
5 234 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Leśna
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
11 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
749 000 PLN
2 pokoje
| 54.50 m2
| 13 743 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. ks. Jerzego Popiełuszki
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej