Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
11 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
749 000 PLN
2 pokoje
| 54.50 m2
| 13 743 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. ks. Jerzego Popiełuszki
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.50 m2
Cena za m2
13 743 PLN
5 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
13 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
799 000 PLN
3 pokoje
| 60.40 m2
| 13 228 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
13 228 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
2 990 000 PLN
5 pokoje
| 357 m2
| 8 375 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
357 m2
Cena za m2
8 375 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
1 190 000 PLN
2 pokoje
| 62.55 m2
| 19 025 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jana Sobieskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.55 m2
Cena za m2
19 025 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jana Sobieskiego
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.87 m2
Cena za m2
39 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Lechicka
3 500 000 PLN
7 pokoje
| 270 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
967 198 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.49 m2
Cena za m2
17 750 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
5 692 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki os. Wschód
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
42 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Bronisławy
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 151 m2
| 11 921 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
11 921 PLN
1 050 000 PLN
4 pokoje
| 71.55 m2
| 14 675 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.55 m2
Cena za m2
14 675 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
8 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
26 667 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Krótka
997 000 PLN
4 pokoje
| 84 m2
| 11 869 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
11 869 PLN
625 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 13 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
13 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Marysin Wawerski ul. Korkowa
467 000 PLN
1 pokoje
| 20 m2
| 23 350 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
467 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
23 350 PLN
1 995 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 8 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
8 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
640 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
128 m2
Cena za m2
5 003 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zgoda
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
126.30 m2
Cena za m2
8 709 PLN
PODKARPACKIE bieszczadzki
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
15 047 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki
689 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
11 897 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Wieczysta
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
234 m2
Cena za m2
3 333 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Konwaliowa
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej