Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
689 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
11 897 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Wieczysta
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
234 m2
Cena za m2
3 333 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Konwaliowa
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.50 m2
Cena za m2
5 081 PLN
ŁÓDZKIE pajęczański
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.48 m2
Cena za m2
12 308 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Krąselki
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
10 047 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin ul. Łubinowa
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
8 095 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Czeremchowa
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
5 167 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. gen. Józefa Bema
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
251 m2
Cena za m2
3 980 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Srebrna
538 299 PLN
2 pokoje
| 29.91 m2
| 17 997 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego
538 299 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.91 m2
Cena za m2
17 997 PLN
7 100 000 PLN
11 pokoje
| 531 m2
| 13 371 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Ostroroga
7 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
531 m2
Cena za m2
13 371 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Ostroroga
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
287 m2
Cena za m2
8 676 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łąkowa
798 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.32 m2
Cena za m2
19 313 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
1 126 373 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.05 m2
Cena za m2
18 450 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Bolesława Limanowskiego
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
8 268 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Gustawa Morcinka
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.28 m2
Cena za m2
17 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Muranów ul. Niska
840 000 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 14 609 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Giordana Bruna
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
14 609 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Giordana Bruna
5 000 000 PLN
12 pokoje
| 375 m2
| 13 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego
5 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
13 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
216 m2
Cena za m2
8 097 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Macieja Rataja
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.05 m2
Cena za m2
6 660 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory ul. Jurija Gagarina
355 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
5 829 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jedności
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
6 853 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
1 100 000 PLN
2 pokoje
| 57.16 m2
| 19 244 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Salwator ul. Bolesława Prusa
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej