Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
5 777 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie al. 1 Maja
899 000 PLN
4 pokoje
| 154 m2
| 5 838 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Walerego Łukasińskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
154 m2
Cena za m2
5 838 PLN
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
9 516 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
499.42 m2
Cena za m2
7 609 PLN
POMORSKIE sztumski
730 000 PLN
4 pokoje
| 71.70 m2
| 10 181 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Floriana Stablewskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
10 181 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Floriana Stablewskiego
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 46.83 m2
| 26 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Stare Miasto ul. Krzywe Koło
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.83 m2
Cena za m2
26 692 PLN
635 900 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 9 998 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
635 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
9 998 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Powstańców Warszawy
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
5 228 PLN
WIELKOPOLSKIE śremski
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
7 495 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kalinowa
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
6 308 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski
990 992 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
236.83 m2
Cena za m2
4 184 PLN
MAZOWIECKIE miński Miłosna ul. Konopnickiej
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
204 m2
Cena za m2
6 858 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Pierwiosnków
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.60 m2
Cena za m2
9 899 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Helenowska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
4 381 PLN
MAZOWIECKIE ciechanowski
310 000 PLN
1 pokoje
| 25.50 m2
| 12 157 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.50 m2
Cena za m2
12 157 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
6 250 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.90 m2
Cena za m2
9 062 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Sowiniecka
1 090 000 PLN
12 pokoje
| 320 m2
| 3 406 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. Tadeusza Kościuszki
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
3 406 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. Tadeusza Kościuszki
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.47 m2
Cena za m2
17 485 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Rozbrat
7 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
16 556 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
950 000 PLN
2 pokoje
| 43.70 m2
| 21 739 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.70 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
1 470 000 PLN
7 pokoje
| 350 m2
| 4 200 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki rynek Rynek
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej