Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.35 m2
Cena za m2
5 998 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Długa
642 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
12 113 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Klonowa
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
7 471 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński ul. Romanówka
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 72.26 m2
| 13 839 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Henryka Raabego
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.26 m2
Cena za m2
13 839 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Henryka Raabego
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.22 m2
Cena za m2
37 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wileńska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
7 105 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Nadbrzeżna
21 990 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
385 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
244 m2
Cena za m2
6 557 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński al. Babci i Dziadka
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
241.77 m2
Cena za m2
9 472 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Sanitariuszek
774 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
3 500 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Do Soły
337 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
9 361 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice
1 096 200 PLN
2 pokoje
| 52.20 m2
| 21 000 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Loretańska
1 096 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.20 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Loretańska
7 000 000 PLN
pokoje
| 2000 m2
| 3 500 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Antoniego Madalińskiego
7 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2000 m2
Cena za m2
3 500 PLN
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.25 m2
Cena za m2
5 167 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Gustawa Morcinka
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
255 m2
Cena za m2
3 843 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Lubliniecka
874 800 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 16 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
874 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
16 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
4 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
559.34 m2
Cena za m2
8 850 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Rolnicza
599 000 PLN
2 pokoje
| 56.80 m2
| 10 546 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Cypriana Norwida
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
10 546 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Cypriana Norwida
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
11 981 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Zwycięstwa
749 000 PLN
2 pokoje
| 58.06 m2
| 12 900 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Sylwestra Kaliskiego
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.06 m2
Cena za m2
12 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Sylwestra Kaliskiego
1 109 640 PLN
2 pokoje
| 79.26 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej