Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.70 m2
Cena za m2
23 548 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Chłodna
6 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
14 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
323 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
11 963 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Kosmonautów
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
8 705 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
4 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
612.10 m2
Cena za m2
10 836 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jaworowa
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75.15 m2
Cena za m2
8 769 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nad Potokiem
371 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
10 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Umińskiego
620 000 PLN
3 pokoje
| 66.70 m2
| 9 295 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Józsefa Antalla
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.70 m2
Cena za m2
9 295 PLN
1 499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
453 m2
Cena za m2
3 311 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
278 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.79 m2
Cena za m2
4 983 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. W. Witosa
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
11 755 PLN
POMORSKIE Gdynia Grabówek ul. Hugo Kołłątaja
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
15 875 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Święty Marcin
668 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.30 m2
Cena za m2
14 746 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
364 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.57 m2
Cena za m2
8 771 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Klasztorna
2 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
285 m2
Cena za m2
8 596 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Konarzewska
855 000 PLN
3 pokoje
| 61.20 m2
| 13 971 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Piekałkiewicza
855 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.20 m2
Cena za m2
13 971 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Piekałkiewicza
1 297 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
3 815 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Suwalska
619 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 189 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.87 m2
Cena za m2
9 036 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Lecha
1 690 000 PLN
2 pokoje
| 48.93 m2
| 34 539 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.93 m2
Cena za m2
34 539 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów al. Aleja Jana Pawła II
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.46 m2
Cena za m2
11 496 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Alaski
4 900 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
110 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Chmielna
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej