Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasnobrodzka
479 000 PLN
1 pokoje
| 19.80 m2
| 24 192 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
19.80 m2
Cena za m2
24 192 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Szlenkierów
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
17 107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Starej Baśni
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.66 m2
Cena za m2
5 671 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie
550 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 14 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
14 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
9 302 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Ordona
1 099 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.63 m2
Cena za m2
15 343 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Racławicka
1 315 000 PLN
3 pokoje
| 57.20 m2
| 22 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Wiktorska
1 315 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
22 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Wiktorska
419 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
9 654 PLN
PODLASKIE Białystok Centrum ul. Nowogródzka
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.88 m2
Cena za m2
14 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Podgórna
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Miła
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75.66 m2
Cena za m2
3 952 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze Biskupice
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
324 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Swarzewska
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.43 m2
Cena za m2
11 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.48 m2
Cena za m2
5 514 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice
875 000 PLN
3 pokoje
| 50 m2
| 17 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Karmelicka
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Karmelicka
798 999 PLN
2 pokoje
| 47.90 m2
| 16 681 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Północny ul. Czesława Przybylskiego
798 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.90 m2
Cena za m2
16 681 PLN
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
304 m2
Cena za m2
4 602 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Szkoły Orląt
729 000 PLN
2 pokoje
| 38.37 m2
| 18 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bolesława Limanowskiego
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
18 999 PLN
360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
8 372 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Batory
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
3 692 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Zielona
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej