Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
585 360 PLN
5 pokoje
| 154 m2
| 3 801 PLN/m2
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Stanisława Wyspiańskiego
585 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
154 m2
Cena za m2
3 801 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Stanisława Wyspiańskiego
8 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
460 m2
Cena za m2
18 478 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
2 333 PLN
PODLASKIE sejneński
895 000 PLN
3 pokoje
| 67.53 m2
| 13 253 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Pirenejska
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.53 m2
Cena za m2
13 253 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Pirenejska
615 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.02 m2
Cena za m2
10 786 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Rybaki
725 000 PLN
3 pokoje
| 50.70 m2
| 14 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wawrzyszew al. Aleja Władysława Reymonta
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
14 300 PLN
750 000 PLN
2 pokoje
| 50.80 m2
| 14 764 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Ludwika Idzikowskiego
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.80 m2
Cena za m2
14 764 PLN
1 095 000 PLN
3 pokoje
| 55.96 m2
| 19 568 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.96 m2
Cena za m2
19 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
138 m2
Cena za m2
4 783 PLN
MAŁOPOLSKIE proszowicki
10 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
1000 m2
Cena za m2
10 700 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.61 m2
Cena za m2
7 741 PLN
LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski ul. mjr. Hubala
519 000 PLN
3 pokoje
| 99.40 m2
| 5 221 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Okole ul. Ks. Jana Długosza
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
5 221 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Okole ul. Ks. Jana Długosza
16 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
1700 m2
Cena za m2
9 999 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
3 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
78 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej