Oferty:
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
14 688 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Garbary os. Na Murawie
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
7 222 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
25
Powierzchnia
1727 m2
Cena za m2
1 152 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Bydgoska
7 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2447.70 m2
Cena za m2
3 015 PLN
PODKARPACKIE krośnieński
550 000 PLN
pokoje
| 120.72 m2
| 4 556 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Jarosława Daniłowskiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
120.72 m2
Cena za m2
4 556 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Jarosława Daniłowskiego
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
54.16 m2
Cena za m2
7 755 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Ks. Zdzisława Wujaka
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Szarych Szeregów
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
2 036 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zduńska
9 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
100000 m2
Cena za m2
97 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Sucha
45 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
23
Powierzchnia
1238 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Nakielska
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1371 m2
Cena za m2
2 845 PLN
MAZOWIECKIE ciechanowski ul. Górka
1 149 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
4 423 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski ul. Okrężna
439 000 PLN
pokoje
| 63.10 m2
| 6 957 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
6 957 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
304.30 m2
Cena za m2
2 100 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Mickiewicza
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
350.10 m2
Cena za m2
43 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Węgierska
3 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
682.80 m2
Cena za m2
5 492 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Legionów
17 000 PLN
7 pokoje
| 310 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
310 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
7 975 PLN
7 pokoje
| 145 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego