Oferty:
5 900 000 PLN
pokoje
| 4580 m2
| 1 288 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Gorzowska
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4580 m2
Cena za m2
1 288 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Gorzowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
93.20 m2
Cena za m2
4 828 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Śląska
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
700 m2
Cena za m2
2 286 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Lipowa
5 750 208 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
241.20 m2
Cena za m2
23 840 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
7 940 520 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
328.80 m2
Cena za m2
24 150 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
6 303 024 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
269.36 m2
Cena za m2
23 400 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
1 485 384 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62.94 m2
Cena za m2
23 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
2 366 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
95.05 m2
Cena za m2
24 900 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
640 m2
Cena za m2
4 219 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
931 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
247.10 m2
Cena za m2
3 768 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Lipowa
5 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
492 m2
Cena za m2
11 382 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Pod Homolami
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
35 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Augusta Cieszkowskiego
149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
3 170 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zduńska
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
34 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Gnieźnieńska
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
87 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ogrodowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
36 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Makowa
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
73.82 m2
Cena za m2
10 837 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław ul. Marka Hłaski
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1187 m2
Cena za m2
8 340 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Warszawska
1 160 001 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
144.61 m2
Cena za m2
8 022 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Zbyszka Godlewskiego
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1187 m2
Cena za m2
8 340 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Warszawska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
233 m2
Cena za m2
4 936 PLN
WIELKOPOLSKIE złotowski ul. Obrońców Warszawy