Oferty:
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kępna
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
377 m2
Cena za m2
3 446 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Graniczna
4 250 000 PLN
pokoje
| 386 m2
| 11 010 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
386 m2
Cena za m2
11 010 PLN
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
9 344 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Miśnieńska
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.80 m2
Cena za m2
5 844 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
180.57 m2
Cena za m2
7 172 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łazienna
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3023.57 m2
Cena za m2
1 158 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Powstańców Warszawskich
23 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
388 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
6 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
296 m2
Cena za m2
5 034 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski ul. Kolejowa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1800 m2
Cena za m2
555 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański ul. Grunwaldzka
49 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
23.27 m2
Cena za m2
2 106 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Maratońska
190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
1 056 PLN
MAŁOPOLSKIE brzeski ul. Krakowska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
327.84 m2
Cena za m2
1 217 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski ul. Garbary
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
655 m2
Cena za m2
23 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Sportowa
300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
3 659 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski ul. Słoneczna
545 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
5 677 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Wałowa
30 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
827 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Syrenia
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 160 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
3 867 PLN
Śląskie Rybnik Stanisława Konarskiego
25 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
473 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska