Oferty:
6 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
11028 m2
Cena za m2
553 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Gdyńska
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
715 m2
Cena za m2
3 497 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Młyńska
6 965 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
57 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Antonia Vivaldiego
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów
899 000 PLN
3 pokoje
| 80.46 m2
| 11 173 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80.46 m2
Cena za m2
11 173 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
110 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Franciszka Ratajczaka
4 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
35 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Głogowska
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
183.50 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Aleja Krakowska
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
72.19 m2
Cena za m2
10 375 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Pienista
299 000 PLN
1 pokoje
| 17.28 m2
| 17 303 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.28 m2
Cena za m2
17 303 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
69 000 PLN
1 pokoje
| 10 m2
| 6 900 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto al. Adama Mickiewicza
69 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
6 900 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto al. Adama Mickiewicza
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
232.97 m2
Cena za m2
12 834 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jedności
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
2200 m2
Cena za m2
273 PLN
OPOLSKIE kędzierzyńsko-kozielski ul. Leśna
3 300 000 PLN
pokoje
| 225 m2
| 14 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
14 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
7 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
73.20 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Herbu Korczak
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
223.05 m2
Cena za m2
1 789 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała pl. Józefa Niemczyka
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
778.46 m2
Cena za m2
3 790 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Żywiecka
5 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
13
Powierzchnia
677 m2
Cena za m2
7 903 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański
4 400 000 PLN
pokoje
| 1284 m2
| 3 427 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Kazimierza Jagiellończyka
4 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1284 m2
Cena za m2
3 427 PLN
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
14
Powierzchnia
567 m2
Cena za m2
4 039 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Naftowa
17 826 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
93.82 m2
Cena za m2
190 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
520 m2
Cena za m2
2 981 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew