Oferty:
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
67.75 m2
Cena za m2
9 594 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Borek Fałęcki ul. Borkowska
1 160 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
3 867 PLN
ŚLĄSKIE Rybnik ul. Stanisława Konarskiego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
85 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Jana III Sobieskiego
16 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
2618 m2
Cena za m2
6 303 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Niwki Daleszyckie
44 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
1679 m2
Cena za m2
26 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Niwki Daleszyckie
16 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
2618 m2
Cena za m2
6 303 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
5 673 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Józefa Jainty
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
890 m2
Cena za m2
2 022 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Okuniewska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Zabłocie
1 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. R. Traugutta
25 484 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
849.47 m2
Cena za m2
30 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Utrata ul. Łubinowa
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
4 091 PLN
LUBUSKIE krośnieński
13 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
245 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Wiejska
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 76.09 m2
| 15 508 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.09 m2
Cena za m2
15 508 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
74.98 m2
Cena za m2
4 334 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Adama Próchnika
9 900 000 PLN
pokoje
| 1458 m2
| 6 790 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Czechowice ul. Dzieci Warszawy
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1458 m2
Cena za m2
6 790 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Czechowice ul. Dzieci Warszawy
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
32 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcelińska
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
581.70 m2
Cena za m2
4 298 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Koszykowa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
9 794 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Spławie
1 050 000 PLN
3 pokoje
| 80 m2
| 13 125 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
13 125 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
68 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Kielecka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Kielecka