Oferty:
2 460 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
33 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski ul. św. Ducha
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Lechicka
1 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
15 637 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Lechicka
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Lechicka
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
154.60 m2
Cena za m2
5 815 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Reymonta
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
161.99 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Stocka
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
789.01 m2
Cena za m2
9 506 PLN
PODKARPACKIE leski ul. Manhattan
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
3 166 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Armii Krajowej
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
752 m2
Cena za m2
3 976 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Kazimierza Wielkiego
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.98 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sułkowicka
22 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Generała Sikorskiego
46 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1356 m2
Cena za m2
34 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Jachowicza
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
171.44 m2
Cena za m2
3 208 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. 27 Grudnia
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 200 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Uniejowska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
4 163 PLN
ŚLĄSKIE Żory ul. Boryńska
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
212.86 m2
Cena za m2
2 579 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki ul. Górki
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
700 m2
Cena za m2
4 271 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Przylesie
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
12 000 PLN
pokoje
| 133.58 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej