Oferty:
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
87.82 m2
Cena za m2
10 806 PLN
POMORSKIE starogardzki ul. Aleja Jana Pawła II
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
87.82 m2
Cena za m2
68 PLN
POMORSKIE starogardzki ul. Aleja Jana Pawła II
1 690 000 PLN
11 pokoje
| 169 m2
| 10 000 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Jerzego Szablowskiego
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
169 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Jerzego Szablowskiego
1 029 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
49 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Obornicka
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
36 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny
39 900 000 PLN
pokoje
| 15712 m2
| 2 539 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Ostrowska
39 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15712 m2
Cena za m2
2 539 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Ostrowska
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Aleksandry Karpińskiej
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
8 333 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Konstantego Prusa
5 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Milczańska
8 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Milczańska
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
527 m2
Cena za m2
2 655 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Parkowa
800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jeżycka
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
23 m2
Cena za m2
100 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Sianowska
550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
14 m2
Cena za m2
39 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Sianowska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Henryka Sienkiewicza
15 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2300 m2
Cena za m2
6 739 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Sikorskiego
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
740 m2
Cena za m2
5 743 PLN
WIELKOPOLSKIE słupecki ul. Poznańska
18 358 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
305.97 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polska
6 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3299 m2
Cena za m2
1 970 PLN
WIELKOPOLSKIE Leszno ul. Józefa Chociszewskiego
13 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Puławska