Oferty:
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1332 m2
Cena za m2
3 378 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
5 400 000 PLN
10 pokoje
| 374 m2
| 14 439 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
374 m2
Cena za m2
14 439 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
8 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2142.07 m2
Cena za m2
4 155 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Kościelna
36 000 PLN
1 pokoje
| 292.88 m2
| 123 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
36 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
292.88 m2
Cena za m2
123 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
51 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2293.15 m2
Cena za m2
23 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański Marianów ul. Wierzbowa
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
3 925 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2539.40 m2
Cena za m2
1 546 PLN
POMORSKIE człuchowski
2 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
645 m2
Cena za m2
3 254 PLN
POMORSKIE kwidzyński ul. Braterstwa Narodów
5 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1653.41 m2
Cena za m2
3 296 PLN
POMORSKIE słupski ul. Miedziana
5 550 000 PLN
24 pokoje
| 346.80 m2
| 16 003 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
5 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
24
Powierzchnia
346.80 m2
Cena za m2
16 003 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
3 240 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
162 m2
Cena za m2
20 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Różana
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1100 m2
Cena za m2
2 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański pl. 20 Października
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
157.60 m2
Cena za m2
10 723 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Rajska
1 600 PLN
3 pokoje
| 29.60 m2
| 54 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
29.60 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
14 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1613 m2
Cena za m2
8 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
1 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa
2 000 000 PLN
10 pokoje
| 134 m2
| 14 925 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto al. 29 Listopada
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
134 m2
Cena za m2
14 925 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto al. 29 Listopada
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
209.50 m2
Cena za m2
8 544 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Leśna
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
170.50 m2
Cena za m2
10 557 PLN
MAZOWIECKIE grójecki ul. Kasztanowa
23 013 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
418.41 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Chmielna