3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.12 m2
Cena za m2
19 923 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście
12 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
153.30 m2
Cena za m2
84 149 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne
1 535 000 PLN
2 pokoje
| 62.75 m2
| 24 462 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
1 535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.75 m2
Cena za m2
24 462 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
1 076 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 22 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
22 417 PLN
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
29 641 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Kolejowa
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
944 000 PLN
3 pokoje
| 45 m2
| 20 978 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
20 978 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Solec ul. Górnośląska
762 100 PLN
2 pokoje
| 37.18 m2
| 20 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
762 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.18 m2
Cena za m2
20 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka
629 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 16 466 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
16 466 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
99 m2
Cena za m2
26 212 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Parkowa
5 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Radna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.76 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nalewki
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Złota
2 720 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
22 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
3 500 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 95 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
755 000 PLN
2 pokoje
| 45.81 m2
| 16 481 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.81 m2
Cena za m2
16 481 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz al. Aleja Wojska Polskiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
1 900 000 PLN
3 pokoje
| 63.78 m2
| 29 790 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Stare Miasto ul. Brzozowa