675 000 PLN
2 pokoje
| 37.51 m2
| 17 995 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.51 m2
Cena za m2
17 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska
2 590 000 PLN
3 pokoje
| 101.35 m2
| 25 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Drewniana
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101.35 m2
Cena za m2
25 555 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Drewniana
1 747 900 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 908 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 747 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 908 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 727 895 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
1 727 895 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 646 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
2 249 000 PLN
2 pokoje
| 83 m2
| 27 096 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Juliana Bartoszewicza
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
27 096 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Juliana Bartoszewicza
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wilanowska
2 950 000 PLN
4 pokoje
| 122.70 m2
| 24 042 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
122.70 m2
Cena za m2
24 042 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
4 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2376 m2
Cena za m2
2 100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Abecadło
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.30 m2
Cena za m2
12 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
12 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pabla Nerudy
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
530 000 PLN
1 pokoje
| 21.57 m2
| 24 571 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. gen. Władysława Andersa
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21.57 m2
Cena za m2
24 571 PLN
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23 m2
Cena za m2
22 565 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Ciasna
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47.15 m2
| 23 330 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
23 330 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 24 468 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
24 468 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 55.80 m2
| 19 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.80 m2
Cena za m2
19 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.80 m2
Cena za m2
23 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Orla