Mieszkanie na sprzedaż: Praga Północ
899 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 14 135 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
14 135 PLN
659 000 PLN
2 pokoje
| 44.43 m2
| 14 832 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Augustyna Kordeckiego
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.43 m2
Cena za m2
14 832 PLN
549 000 PLN
2 pokoje
| 34.50 m2
| 15 913 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Wojciecha Chrzanowskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
15 913 PLN
650 000 PLN
2 pokoje
| 41 m2
| 15 854 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
15 854 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
598 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 811 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 811 PLN
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
1 295 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 16 818 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
16 818 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
29 365 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
599 000 PLN
1 pokoje
| 36.63 m2
| 16 353 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.63 m2
Cena za m2
16 353 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 17 544 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Aleksandra Kotsisa
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 544 PLN
625 000 PLN
1 pokoje
| 31.27 m2
| 19 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.27 m2
Cena za m2
19 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
1 pokoje
| 33.84 m2
| 19 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.84 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Targowa
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wiosenna
565 000 PLN
1 pokoje
| 32.37 m2
| 17 454 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.37 m2
Cena za m2
17 454 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
3 290 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 35 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
3 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
35 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
620 000 PLN
1 pokoje
| 27.03 m2
| 22 937 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.03 m2
Cena za m2
22 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
2 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ
2 550 000 PLN
4 pokoje
| 86.18 m2
| 29 589 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.18 m2
Cena za m2
29 589 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
1 590 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111.85 m2
Cena za m2
14 215 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Ratuszowa
1 600 000 PLN
2 pokoje
| 59 m2
| 27 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
27 119 PLN
758 400 PLN
2 pokoje
| 39.50 m2
| 19 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
758 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.50 m2
Cena za m2
19 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 870 000 PLN
3 pokoje
| 114 m2
| 16 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne al. Aleja Jana Pawła II
1 870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
16 404 PLN
719 000 PLN
2 pokoje
| 53.66 m2
| 13 492 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Karola Darwina
719 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.66 m2
Cena za m2
13 492 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Karola Darwina
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i opłacalne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej warte uwagi oferty mieszkań, posiadłości, gruntu pod zabudowę, powierzchni biurowej do kupienia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale do sprzedania lub do wynajęcia godna uwagi jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, budynku, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, domami do sprzedania, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: obejrzyj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie formalności związane z kupnem lub wynajmem.