Mieszkanie na sprzedaż: Praga Północ
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
549 000 PLN
1 pokoje
| 25.62 m2
| 21 429 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Targowa
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.62 m2
Cena za m2
21 429 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Nowa Praga ul. Targowa
1 130 000 PLN
4 pokoje
| 78.97 m2
| 14 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Gdecka
1 130 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.97 m2
Cena za m2
14 309 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Gdecka
799 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 15 336 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wandy
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
15 336 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Wandy
1 149 000 PLN
3 pokoje
| 58.36 m2
| 19 688 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Karczewska
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.36 m2
Cena za m2
19 688 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Karczewska
889 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 13 978 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
13 978 PLN
659 000 PLN
2 pokoje
| 44.43 m2
| 14 832 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Augustyna Kordeckiego
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.43 m2
Cena za m2
14 832 PLN
549 000 PLN
2 pokoje
| 34.50 m2
| 15 913 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Wojciecha Chrzanowskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.50 m2
Cena za m2
15 913 PLN
650 000 PLN
2 pokoje
| 41 m2
| 15 854 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
15 854 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Szklanych Domów
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Ostrobramska
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
740 000 PLN
3 pokoje
| 62.20 m2
| 11 897 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Międzyborska
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
598 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 811 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 811 PLN
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
1 295 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 16 818 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
16 818 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
29 365 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
599 000 PLN
1 pokoje
| 35.63 m2
| 16 812 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.63 m2
Cena za m2
16 812 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 17 544 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Aleksandra Kotsisa
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 544 PLN
625 000 PLN
1 pokoje
| 31.27 m2
| 19 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.27 m2
Cena za m2
19 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
1 pokoje
| 33.84 m2
| 19 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.84 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Targowa
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wiosenna
565 000 PLN
1 pokoje
| 32.37 m2
| 17 454 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.37 m2
Cena za m2
17 454 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
3 290 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 35 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
3 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
35 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
620 000 PLN
1 pokoje
| 27.03 m2
| 22 937 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.03 m2
Cena za m2
22 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
2 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ
2 550 000 PLN
4 pokoje
| 86.18 m2
| 29 589 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.18 m2
Cena za m2
29 589 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
1 590 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111.85 m2
Cena za m2
14 215 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Ratuszowa
1 540 000 PLN
2 pokoje
| 59 m2
| 26 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
26 102 PLN
758 400 PLN
2 pokoje
| 39.50 m2
| 19 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
758 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.50 m2
Cena za m2
19 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 870 000 PLN
3 pokoje
| 114 m2
| 16 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne al. Aleja Jana Pawła II
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę czy powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i dobre ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej atrakcyjne propozycje lokali mieszkalnych, domu, posesji,gruntu rolnego, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o ekspresowy i bezstresowy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem najlepsza jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i ulokowaniu czekają na klientów: prześledź oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie formalności związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !