Mieszkanie na sprzedaż: Praga Północ
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
657 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.80 m2
Cena za m2
17 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
599 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 834 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 834 PLN
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
1 350 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 17 532 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
17 532 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
859 000 PLN
3 pokoje
| 68.13 m2
| 12 608 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.13 m2
Cena za m2
12 608 PLN
759 000 PLN
2 pokoje
| 40.51 m2
| 18 736 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.51 m2
Cena za m2
18 736 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
690 000 PLN
3 pokoje
| 54.40 m2
| 12 684 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
12 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 419 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Międzyborska
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 419 PLN
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
12 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
153.30 m2
Cena za m2
84 149 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
29 365 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
599 000 PLN
1 pokoje
| 36.63 m2
| 16 353 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.63 m2
Cena za m2
16 353 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 17 544 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Aleksandra Kotsisa
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 544 PLN
625 000 PLN
1 pokoje
| 31.27 m2
| 19 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.27 m2
Cena za m2
19 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
1 pokoje
| 33.84 m2
| 19 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.84 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Targowa
1 100 000 PLN
2 pokoje
| 58.73 m2
| 18 730 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.73 m2
Cena za m2
18 730 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
1 890 000 PLN
2 pokoje
| 63 m2
| 30 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Grzybowska
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
30 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Grzybowska
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wiosenna
565 000 PLN
1 pokoje
| 32.37 m2
| 17 454 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.37 m2
Cena za m2
17 454 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
3 290 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 35 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
3 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
35 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
620 000 PLN
1 pokoje
| 27.03 m2
| 22 937 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.03 m2
Cena za m2
22 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
2 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ
2 550 000 PLN
4 pokoje
| 86.18 m2
| 29 589 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.18 m2
Cena za m2
29 589 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
1 590 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111.85 m2
Cena za m2
14 215 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Ratuszowa
1 600 000 PLN
2 pokoje
| 59 m2
| 27 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
27 119 PLN
758 400 PLN
2 pokoje
| 39.50 m2
| 19 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
758 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.50 m2
Cena za m2
19 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu pod zabudowę czy pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i rozsądne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie odnaleźć najbardziej pasujące ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego, lokalu na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale na sprzedaż lub na wynajem najlepsza jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na naszej stronie bez wątpienia natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o różnym rozmiarze i ulokowaniu czekają na klientów: obejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie sprawy związane z transakcją lub najmem.
Skontaktuj się z nami !