Mieszkanie na sprzedaż: Targówek
1 035 000 PLN
2 pokoje
| 56.31 m2
| 18 380 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
1 035 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.31 m2
Cena za m2
18 380 PLN
645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
10 644 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Turmoncka
635 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.60 m2
Cena za m2
12 802
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
1 260 000 PLN
4 pokoje
| 95 m2
| 13 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
1 260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
13 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
12 225 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Żuromińska
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
11 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Toruńska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
12 968 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
440 000 PLN
2 pokoje
| 37.30 m2
| 11 796 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
11 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
1 030 000 PLN
3 pokoje
| 63.19 m2
| 16 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Pohulanka
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.19 m2
Cena za m2
16 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Pohulanka
599 000 PLN
3 pokoje
| 53.40 m2
| 11 217 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.40 m2
Cena za m2
11 217 PLN
600 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 10 256 PLN/m2
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
10 256 PLN
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.10 m2
Cena za m2
12 981 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
13 889 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Oliwska
1 560 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
24 762 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Tadeusza Korzona
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.12 m2
Cena za m2
20 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.64 m2
Cena za m2
14 355 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Pszczyńska
777 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
634 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 489 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łojewska
997 000 PLN
4 pokoje
| 84 m2
| 11 869 PLN/m2
997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
11 869 PLN
2 679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
160.50 m2
Cena za m2
16 692 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Malborska
539 000 PLN
2 pokoje
| 42.50 m2
| 12 682 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.50 m2
Cena za m2
12 682 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasiczyńska
Szukasz Działka nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę wielorodzinną czy powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z propozycjami lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i rozsądne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej warte uwagi oferty nieruchomości, posiadłości, gruntu, powierzchni usługowej do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem oczekiwana jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, kawałku ziemi, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różniącym się rozmiarze i położeniu czekają na zainteresowanych: prześledź informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane z nabyciem lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !