Oferty:
853 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
85.35 m2
Cena za m2
10 000 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. gen. Józefa Hallera
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Tadeusza Kościuszki
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
942 180 PLN
2 pokoje
| 45.96 m2
| 20 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
942 180 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
20 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie
879 000 PLN
3 pokoje
| 60.20 m2
| 14 601 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Morena Piecki-Migowo ul. Myśliwskie Wzgórze
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.20 m2
Cena za m2
14 601 PLN
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Walerego Sławka
1 490 000 PLN
3 pokoje
| 69 m2
| 21 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Bobrowiecka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
21 594 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Bobrowiecka
440 000 PLN
2 pokoje
| 37.30 m2
| 11 796 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
11 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Wyszogrodzka
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.20 m2
Cena za m2
11 618 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Ognik
569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
14 225 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Franowo ul. Stefanii Wołynki
799 000 PLN
3 pokoje
| 56.53 m2
| 14 134 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.53 m2
Cena za m2
14 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
684 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 18 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
684 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
18 486 PLN
550 000 PLN
2 pokoje
| 56.07 m2
| 9 809 PLN/m2
MAZOWIECKIE otwocki ul. gen. Juliana Filipowicza
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.07 m2
Cena za m2
9 809 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. gen. Juliana Filipowicza
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
521 640 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.26 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto
466 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.69 m2
Cena za m2
6 592 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Wolności
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 85.59 m2
| 21 615 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.59 m2
Cena za m2
21 615 PLN
789 000 PLN
3 pokoje
| 79 m2
| 9 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
9 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
1 100 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.78 m2
Cena za m2
14 142 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
975 000 PLN
2 pokoje
| 57 m2
| 17 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
259 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.35 m2
Cena za m2
5 044 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jagiellońska
351 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.10 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto
395 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.24 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Stare Miasto