Oferty:
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
2 770 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Promienista
746 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.94 m2
Cena za m2
21 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Białostocka
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
25 962 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Burakowska
425 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.86 m2
Cena za m2
4 434 PLN
WIELKOPOLSKIE gostyński
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
37 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Jaworowa
259 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
6 733 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Licealna
844 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.31 m2
Cena za m2
13 766 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marywilska
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
14 833 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Sodowa
4 200 000 PLN
3 pokoje
| 85 m2
| 49 412 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Emilii Plater
4 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
49 412 PLN
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
14 151 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Las Wolski ul. Za Skłonem
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.50 m2
Cena za m2
19 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
1 190 000 PLN
6 pokoje
| 74 m2
| 16 081 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
16 081 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
78 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. św. Benedykta
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
11 000 PLN
LUBELSKIE Lublin Ponikwoda ul. Cynamonowa
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
44 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice ul. Przybrodzka
899 000 PLN
3 pokoje
| 70.14 m2
| 12 817 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Nowe Miasto ul. Stefana Lewandowskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.14 m2
Cena za m2
12 817 PLN
398 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
8 133 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Urszulańska
1 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
17 m2
Cena za m2
76 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. bp. Piotra Tomickiego
1 229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.10 m2
Cena za m2
15 940 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Oświatowa
589 000 PLN
3 pokoje
| 56.50 m2
| 10 425 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Józefa Wybickiego
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
10 425 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Józefa Wybickiego
719 000 PLN
1 pokoje
| 32.60 m2
| 22 055 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.60 m2
Cena za m2
22 055 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
822 492 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.08 m2
Cena za m2
9 900 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. gen. Józefa Hallera
1 144 600 PLN
3 pokoje
| 57.23 m2
| 20 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleje Jerozolimskie