Oferty:
735 000 PLN
3 pokoje
| 52.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
14 857 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Saperska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Łucka
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. SIlnikowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.50 m2
Cena za m2
9 693 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Szamotulska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Postępu
610 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 19 677 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
19 677 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
6 000 PLN
3 pokoje
| 102.20 m2
| 59 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
1 050 000 PLN
3 pokoje
| 85.30 m2
| 12 310 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Strzeszyńska
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85.30 m2
Cena za m2
12 310 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Strzeszyńska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.95 m2
Cena za m2
8 321 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Osiedle Słoneczna
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.43 m2
Cena za m2
16 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
719 000 PLN
2 pokoje
| 52.67 m2
| 13 651 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Zygmunta Miłkowskiego
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.67 m2
Cena za m2
13 651 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj ul. Zygmunta Miłkowskiego
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.03 m2
Cena za m2
14 482 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Miśnieńska
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.30 m2
Cena za m2
14 459 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
9 929 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Międzyborska
4 500 PLN
3 pokoje
| 55.20 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.20 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
875 000 PLN
3 pokoje
| 44.31 m2
| 19 747 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.31 m2
Cena za m2
19 747 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
410 000 PLN
1 pokoje
| 32.10 m2
| 12 773 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Tadeusza Kościuszki
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.10 m2
Cena za m2
12 773 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Tadeusza Kościuszki
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.01 m2
Cena za m2
12 222 PLN
POMORSKIE Gdańsk Stogi ul. Jastrzębia
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.43 m2
Cena za m2
17 696 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Fabryczna
878 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.38 m2
Cena za m2
8 838 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Żabia
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 22 484 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
22 484 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska