Oferty:
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
13 014 PLN
OPOLSKIE Opole Chmielowice ul. Topazowa
740 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 13 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Piaski ul. Władysława Broniewskiego
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
13 333 PLN
790 000 PLN
2 pokoje
| 45.36 m2
| 17 416 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.36 m2
Cena za m2
17 416 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew al. marsz. Józefa Piłsudskiego
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.98 m2
Cena za m2
10 073 PLN
PODKARPACKIE Rzeszów ul. Antoniego Gromskiego
291 942 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.53 m2
Cena za m2
7 577 PLN
PODKARPACKIE krośnieński ul. Kasztanowa
313 991 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.44 m2
Cena za m2
7 577 PLN
PODKARPACKIE krośnieński ul. Kasztanowa
385 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
8 652 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce ul. Elizy Orzeszkowej
469 000 PLN
3 pokoje
| 96.10 m2
| 4 880 PLN/m2
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.10 m2
Cena za m2
4 880 PLN
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105.40 m2
Cena za m2
5 209 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki ul. Jagiellońska
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.70 m2
Cena za m2
4 856 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. Parafialna
347 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
6 547 PLN
ŁÓDZKIE zgierski os. Huta Józefów
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75.30 m2
Cena za m2
5 976 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Osmolińska
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.41 m2
Cena za m2
6 487 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. inż. pilota Wigury
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.50 m2
Cena za m2
9 071 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra rondo Stefana Batorego
209 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.57 m2
Cena za m2
6 046 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Rynek
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
9 415 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rycerska
399 999 PLN
3 pokoje
| 61.54 m2
| 6 500 PLN/m2
ŁÓDZKIE pabianicki ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.54 m2
Cena za m2
6 500 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.77 m2
Cena za m2
16 595 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Gwarna
5 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Łowicka
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa