Oferty:
13 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Piękna
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.78 m2
Cena za m2
20 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wólczyńska
298 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.14 m2
Cena za m2
8 739 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Radogoszcz ul. Julii
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.74 m2
Cena za m2
89 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Składowa
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
15 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wiosenna
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.93 m2
Cena za m2
18 398 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Olimpijska
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105.22 m2
Cena za m2
6 073 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Czwartaków
350 000 PLN
2 pokoje
| 54.24 m2
| 6 453 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Wyzwolenia
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.24 m2
Cena za m2
6 453 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Wyzwolenia
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
7 048 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Straszewska
565 000 PLN
1 pokoje
| 32.37 m2
| 17 454 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.37 m2
Cena za m2
17 454 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kawęczyńska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 115 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. św. Barbary
659 000 PLN
2 pokoje
| 36.70 m2
| 17 956 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.70 m2
Cena za m2
17 956 PLN
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
30 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Henryka Siemiradzkiego
999 000 PLN
4 pokoje
| 67.20 m2
| 14 866 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marii Callas
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
67.20 m2
Cena za m2
14 866 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marii Callas
3 500 PLN
3 pokoje
| 45.96 m2
| 76 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.06 m2
Cena za m2
9 960 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Osiedle Wojskowe
299 000 PLN
2 pokoje
| 30 m2
| 9 967 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
9 967 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.89 m2
Cena za m2
14 656 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Korkowa
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
15 982 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Leszno
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
1 361 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.68 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Jara
1 280 000 PLN
5 pokoje
| 158 m2
| 8 101 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Henryków ul. Krzysztofa Kiersnowskiego
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
158 m2
Cena za m2
8 101 PLN