Oferty:
1 361 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.68 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Jara
1 280 000 PLN
5 pokoje
| 158 m2
| 8 101 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Henryków ul. Krzysztofa Kiersnowskiego
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
158 m2
Cena za m2
8 101 PLN
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.15 m2
Cena za m2
8 345 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Grabieniec ul. Tomasza Judyma
600 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 10 256 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
10 256 PLN
1 890 000 PLN
5 pokoje
| 172 m2
| 10 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
10 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
699 000 PLN
3 pokoje
| 56.12 m2
| 12 455 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Suchanino ul. Franciszka Liszta
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.12 m2
Cena za m2
12 455 PLN
POMORSKIE Gdańsk Suchanino ul. Franciszka Liszta
849 000 PLN
3 pokoje
| 64.42 m2
| 13 179 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Janusza Meissnera
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.42 m2
Cena za m2
13 179 PLN
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.35 m2
Cena za m2
52 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Słoneczna
309 000 PLN
2 pokoje
| 51.58 m2
| 5 991 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
309 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.58 m2
Cena za m2
5 991 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
185 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.63 m2
Cena za m2
4 789 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski ul. Plebiscytowa
225 000 PLN
2 pokoje
| 45.89 m2
| 4 903 PLN/m2
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. dr. Zygmunta Schinzla
225 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.89 m2
Cena za m2
4 903 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. dr. Zygmunta Schinzla
219 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.09 m2
Cena za m2
3 471 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Wschodnia
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.64 m2
Cena za m2
6 442 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Zgierska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
7 442 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.30 m2
Cena za m2
6 509 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Piastowska
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.40 m2
Cena za m2
5 623 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Lubuska
4 237 740 PLN
8 pokoje
| 260 m2
| 16 299 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
4 237 740 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
16 299 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
643 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80.40 m2
Cena za m2
7 998 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Łobzów ul. Chocimska
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
4 500 PLN
MAZOWIECKIE ostrowski ul. Nurska
6 900 PLN
3 pokoje
| 92 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
75 PLN
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.40 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 62.32 m2
| 19 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
19 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.68 m2
Cena za m2
7 360 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Odolanowska