Oferty:
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
687 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.52 m2
Cena za m2
10 988 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrowski ul. Chabrowa
349 000 PLN
4 pokoje
| 98.68 m2
| 3 537 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Henryka Sienkiewicza
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.68 m2
Cena za m2
3 537 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Henryka Sienkiewicza
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.95 m2
Cena za m2
6 457 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Wschodnia
509 000 PLN
3 pokoje
| 66.55 m2
| 7 648 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza
509 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.55 m2
Cena za m2
7 648 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
137.60 m2
Cena za m2
6 388 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Sarnia
3 290 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 35 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
3 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
35 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.10 m2
Cena za m2
17 867 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Podskale
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Bronowicka
1 550 000 PLN
2 pokoje
| 57.39 m2
| 27 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.39 m2
Cena za m2
27 008 PLN
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
6 667 PLN
LUBUSKIE zielonogórski os. Nadodrzańskie
269 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.56 m2
Cena za m2
3 924 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Jana Pawła II
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.60 m2
Cena za m2
5 991 PLN
LUBUSKIE zielonogórski
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
17 857 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny al. Aleja Pokoju
735 000 PLN
3 pokoje
| 59.15 m2
| 12 426 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny os. 2 Pułku Lotniczego
735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.15 m2
Cena za m2
12 426 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny os. 2 Pułku Lotniczego
459 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
8 200 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Kilińskiego
629 000 PLN
1 pokoje
| 28.90 m2
| 21 765 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Edwarda Odyńca
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.90 m2
Cena za m2
21 765 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Edwarda Odyńca
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
13 930 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Sokolska
799 000 PLN
4 pokoje
| 88.55 m2
| 9 023 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Wincentego Witosa
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.55 m2
Cena za m2
9 023 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Wincentego Witosa
835 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.64 m2
Cena za m2
12 530 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Bosa
738 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 12 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
12 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
620 000 PLN
1 pokoje
| 27.03 m2
| 22 937 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.03 m2
Cena za m2
22 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka