Oferty:
620 000 PLN
1 pokoje
| 27.03 m2
| 22 937 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.03 m2
Cena za m2
22 937 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.90 m2
Cena za m2
14 538 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wałbrzyska
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
2 519 PLN
WIELKOPOLSKIE międzychodzki
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 49.84 m2
| 21 870 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.84 m2
Cena za m2
21 870 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
6 955 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Skalna
437 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.40 m2
Cena za m2
8 671 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce os. Na Stoku
297 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.85 m2
Cena za m2
6 478 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.10 m2
Cena za m2
6 900 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Stanisława Wyspiańskiego
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.50 m2
Cena za m2
6 623 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Władysława Broniewskiego
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.40 m2
Cena za m2
5 837 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Orla
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.20 m2
Cena za m2
5 633 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Osiedle na Górce
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.97 m2
Cena za m2
4 696 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. Rynek
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.77 m2
Cena za m2
5 477 PLN
ŁÓDZKIE łaski ul. Spółdzielcza
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79.30 m2
Cena za m2
3 279 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Lotników Alianckich
229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.07 m2
Cena za m2
6 925 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
85.07 m2
Cena za m2
6 113 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław ul. Jana Rubczaka
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.14 m2
Cena za m2
8 842 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń ul. Jana Matejki
630 000 PLN
4 pokoje
| 63.80 m2
| 9 875 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Osiedle Słoneczne ul. Jasna
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
9 875 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Osiedle Słoneczne ul. Jasna
714 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.30 m2
Cena za m2
14 483 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.42 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
795 000 PLN
2 pokoje
| 40.60 m2
| 19 581 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.60 m2
Cena za m2
19 581 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 77.69 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.69 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
128.48 m2
Cena za m2
7 705 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Warmińska