Oferty:
715 000 PLN
2 pokoje
| 70.40 m2
| 10 156 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
70.40 m2
Cena za m2
10 156 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.60 m2
Cena za m2
19 752 PLN
POMORSKIE Gdańsk Stare Miasto ul. Toruńska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Iwicka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szybka
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.30 m2
Cena za m2
12 426 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Saperska
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.75 m2
Cena za m2
5 922 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Klonowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.90 m2
Cena za m2
10 345 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Grobla
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
7 412 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Orła Białego
679 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.21 m2
Cena za m2
10 575 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poetów
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.51 m2
Cena za m2
7 603 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Długa
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.37 m2
Cena za m2
8 761 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Długa
262 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.60 m2
Cena za m2
6 978 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Wici
669 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
8 159 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jabłkowa
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.31 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
710 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
96.14 m2
Cena za m2
7 385 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Raciborska
479 000 PLN
2 pokoje
| 46.80 m2
| 10 235 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.80 m2
Cena za m2
10 235 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.45 m2
Cena za m2
12 192 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Tadeusza Kościuszki
1 890 000 PLN
5 pokoje
| 96.70 m2
| 19 545 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. św. Bonifacego
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
96.70 m2
Cena za m2
19 545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. św. Bonifacego
780 000 PLN
3 pokoje
| 51.50 m2
| 15 146 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Borek Fałęcki ul. Stefana Ziobrowskiego
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
15 146 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Borek Fałęcki ul. Stefana Ziobrowskiego
449 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 12 135 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
12 135 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
350 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 6 162 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Giżynek ul. Władysława Broniewskiego