Oferty:
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112 m2
Cena za m2
7 589 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Grobla
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polna
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.66 m2
Cena za m2
18 095 PLN
POMORSKIE Gdynia Orłowo ul. Wrocławska
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Albertyńskie
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.01 m2
Cena za m2
18 015 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
1 210 000 PLN
4 pokoje
| 92.15 m2
| 13 131 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Starego Dębu
1 210 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.15 m2
Cena za m2
13 131 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Starego Dębu
699 000 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 17 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Antoniego Dobiszewskiego
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
17 475 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Antoniego Dobiszewskiego
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
4 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
117.27 m2
Cena za m2
36 659 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.40 m2
Cena za m2
11 767 PLN
POMORSKIE Sopot ul. Aleja Niepodległości
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.40 m2
Cena za m2
15 456 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Nadgórników
235 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.76 m2
Cena za m2
5 026 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Żwirki i Wigury
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.20 m2
Cena za m2
4 124 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Katowicka
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 44.60 m2
| 29 126 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Walecznych
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
29 126 PLN
3 450 000 PLN
5 pokoje
| 121.36 m2
| 28 428 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jana Styki
3 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.36 m2
Cena za m2
28 428 PLN
795 000 PLN
3 pokoje
| 81.30 m2
| 9 779 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Franciszka Ratajczaka
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.30 m2
Cena za m2
9 779 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Franciszka Ratajczaka
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
1 314 586 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
72.23 m2
Cena za m2
18 200 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stary Rynek ul. Kozia
775 265 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.99 m2
Cena za m2
23 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
817 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.01 m2
Cena za m2
21 500 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
749 000 PLN
3 pokoje
| 48.50 m2
| 15 443 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy al. Aleja Krakowska