Oferty:
1 550 000 PLN
3 pokoje
| 101.24 m2
| 15 310 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Liwiecka
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101.24 m2
Cena za m2
15 310 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Liwiecka
5 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
62 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.60 m2
Cena za m2
17 146 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Śniardwy
745 000 PLN
2 pokoje
| 38.41 m2
| 19 396 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mlądzka
745 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.41 m2
Cena za m2
19 396 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mlądzka
2 190 000 PLN
5 pokoje
| 150.70 m2
| 14 532 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów al. Aleja Jana Pawła II
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150.70 m2
Cena za m2
14 532 PLN
135 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.21 m2
Cena za m2
7 865 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki pl. Plac Wolności
2 850 000 PLN
4 pokoje
| 130 m2
| 21 923 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście al. Aleja 29 Listopada
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
21 923 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście al. Aleja 29 Listopada
497 000 PLN
1 pokoje
| 33.18 m2
| 14 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
497 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.18 m2
Cena za m2
14 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
24 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 250 000 PLN
4 pokoje
| 148.96 m2
| 15 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.96 m2
Cena za m2
15 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.10 m2
| 19 677 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
19 677 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
13 889 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Oliwska
219 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.50 m2
Cena za m2
4 093 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Ogrodowa
629 000 PLN
2 pokoje
| 27.50 m2
| 22 873 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
22 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
92 PLN
POMORSKIE Sopot ul. Aleja Niepodległości
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.57 m2
Cena za m2
15 206 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Na Błonie
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
9 521 PLN
POMORSKIE Gdańsk Orunia Górna ul. Olimpijska
369 000 PLN
1 pokoje
| 28 m2
| 13 179 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wincentego Kadłubka
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
13 179 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Wincentego Kadłubka
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
16 010 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Zamkowa
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.12 m2
Cena za m2
10 375 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
455 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.67 m2
Cena za m2
7 625 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Zabrzańska
870 000 PLN
3 pokoje
| 58.78 m2
| 14 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Dzikiej Kaczki
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.78 m2
Cena za m2
14 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Dzikiej Kaczki
970 000 PLN
2 pokoje
| 42.19 m2
| 22 991 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik