Oferty:
2 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.60 m2
Cena za m2
81 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Marcelin ul. Świerzawska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.04 m2
Cena za m2
14 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Daniszewska
1 416 000 PLN
3 pokoje
| 64.67 m2
| 21 896 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Kazimierza Michalczyka
1 416 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.67 m2
Cena za m2
21 896 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Kazimierza Michalczyka
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.44 m2
Cena za m2
13 963 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Druskienicka
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.32 m2
Cena za m2
36 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Międzyblokowa
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.97 m2
Cena za m2
14 991 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Ruczaj
2 631 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.50 m2
Cena za m2
31 900 PLN
POMORSKIE Gdańsk Jelitkowo ul. Wypoczynkowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Ks. Ottona Wittenberga
1 700 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 18 085 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Międzynarodowa
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 PLN
565 000 PLN
2 pokoje
| 50.10 m2
| 11 277 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Romana Dmowskiego
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.10 m2
Cena za m2
11 277 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Romana Dmowskiego
540 000 PLN
1 pokoje
| 33.40 m2
| 16 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.40 m2
Cena za m2
16 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jarocińska
499 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.08 m2
Cena za m2
15 555 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.42 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Ługi
1 197 600 PLN
4 pokoje
| 83.66 m2
| 14 315 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Barańczaka
1 197 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.66 m2
Cena za m2
14 315 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Barańczaka
850 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 16 667 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny ul. Bolesława Orlińskiego
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny ul. Bolesława Orlińskiego
1 400 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.15 m2
Cena za m2
16 837 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ku Rzece
10 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
95 PLN
Mazowieckie Warszawa Mokotów Jana III Sobieskiego
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116.42 m2
Cena za m2
20 186 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wilczy Dół
4 000 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
91 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Szwedzka