Oferty:
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.23 m2
Cena za m2
16 437 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Książkowa
479 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
9 212 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jana Kochanowskiego
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Koszykowa
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.47 m2
Cena za m2
9 942 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Południowa
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
19 028 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bachmacka
717 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.90 m2
Cena za m2
19 972 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
13 442 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Telimeny
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
14 884 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Hawajska
849 000 PLN
3 pokoje
| 77.80 m2
| 10 913 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn al. Aleja Wojska Polskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.80 m2
Cena za m2
10 913 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn al. Aleja Wojska Polskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Wagonowa
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.30 m2
Cena za m2
10 608 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.54 m2
Cena za m2
10 312 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Leśna
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.60 m2
Cena za m2
14 115 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Grzybowa
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
579 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.3 m2
Cena za m2
13 070 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Aluzyjna
899 000 PLN
3 pokoje
| 66.30 m2
| 13 560 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Jana Blatona
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.30 m2
Cena za m2
13 560 PLN
2 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.60 m2
Cena za m2
81 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Marcelin ul. Świerzawska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.04 m2
Cena za m2
14 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Daniszewska
1 416 000 PLN
3 pokoje
| 64.67 m2
| 21 896 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Kazimierza Michalczyka
1 416 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.67 m2
Cena za m2
21 896 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Kazimierza Michalczyka